EYK Alüminyum ve Lazer Korkuluk Küpeşte Sistemleri


İstanbul Ümraniye'de hizmet veren firmamız, 2002 yılında alüminyum küpeşte sistemleri olarak çalışmalarına başladı. O yıllarda yuvarlak profilli alüminyum küpeşteler, ardından kare profilli alüminyum küpeşteler ve oval profilli alüminyum küpeşteler ile korkuluk sektöründe oldukça güçlü referanslar edinmeyi başardık. Hızla gelişen teknolojik değişikliklerden hiç bir zaman uzak kalmayan EYK Alüminyum, 2011 yılında ilk lazer cnc kesim makinasını atölyemize getirmeyi başardı. Makine parkını genişleterek teknolojik üretime yer vermekle beraber lazer kesim küpeşte sistemlerinde İstanbul'un öncüsü olmayı da başardık. Fabrika alanımızda kendi bünyemizde 3D Yazılımlar ile tasarladığımız ve yine kendi bünyemizde ürettiğimiz benzersiz korkuluklar ile hem ekonomik fiyatlı çözümler sunmuş olduk, hem de her binanın yapısına uygun eşsiz tasarımlarla küpeştelerini size özel kılmayı başardık.

Makine Parkımızda 1 adet 8 Eksen Durmaz Büküm ve 1 adet 6 Kw Durmaz Lazer makinası bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Dünya genelinde hizmet veren Küpeşte Sistemleri, Lazer Kesim firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan birisi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli Küpeşte Sistemleri yapabilme kabiliyetine sahip olmaktır. Müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak, tüm bunları gerçekleştirirken EYK Alüminyum ve Lazer Korkuluk çalışanlarının kariyer gelişimlerine yardımcı olmaktır.